анти аноним аск
Рестораны и бары, лучший ресторан в центре Киеве - Алфавито
Додатково

Facebook

Tripadvisor

Twitter

Коди GDS

EN | UA | RU

РЕСТОРАН ТА БАРИ

Ресторан «PIANO»

«PIANO» - ресторан у центрі Києва, який безперечно входить в категорію «Кращі ресторани Києва». Щодня в «PIANO» для гостей готелю сервірується сніданок по типу «шведської лінії». Щовечора для наших гостей звучать музичні композиції у живому виконанні. Якщо Вам потрібен ресторан у центрі Києва з інтернаціональною кухнею, розрахований на 130 місць, відвідайте «PIANO».

Кафе- бар «FORTE»

У готелі Ви знайдете не тільки ресторан в центрі Києва, але і дивовижний кафе-бар «FORTE». Особливу творчу атмосферу кафе- бару надає виставка-продаж картин київських художників, виступ джазових колективів, окремих виконавців, зустрічі з відомими людьми.

Лобі- бар

Лобі- бар - це місце для відпочинку і зустрічей з друзями і діловими партнерами,  де у невимушеній атмосфері Ви зможете випити чашечку справжньої віденської кави.

Тераса

Яскраво освітлена тераса, з красивими великими вікнами і благородно теплим кольором стін, дозволяє сповна насолодитися відпочинком. Відмінно підійде для гостей, бажаючих провести час в обстановці, яка відрізняється від загального оформлення готелю.

 

ОСНОВНЕ МЕНЮ |  ОСІННЄ МЕНЮ

Фотогалерея