анти аноним аск
Партнер KCVB
Додатково

Facebook

Tripadvisor

Twitter

Коди GDS

EN | UA | RU

Свій для кожного

Такий девіз перспективної організації Kyiv Convention & Visitors Bureau, яка прагне до популяризації Києва, як міста з можливостями проведення ділових заходів різного рівня.
Будучи одним з найкращих бізнес-готелів, ALFAVITO виступає провідним партнером-готелем цієї організації, сприяючи її швидкому розвитку і створенню сприятливого іміджу столиці.
Перші результати спільної діяльності були досягнуті під час дискусії "Київ - новий центр ділового туризму Східної Європи", яка проходила в конференц-залі готелю ALFAVITO.
Презентація Kyiv Convention & Visitors Bureau для посольств, представників КМДА та бізнесу пройшла динамічно, цікаво і пізнавально. Дипломати, бізнесмени, представники влади підтвердили інтерес до принципово нових форматів взаємодії в сегменті ділового туризму.
Для готелю ALFAVITO було честю організовувати цей захід. І ми вдячні Дипломатичній академії України при МЗС України, Київській міській державній адміністрації, Інформаційному порталу Київської міської влади, Kyiv Tourism і KCVB за підтримку і унікальний захід.

 

Дізнатися більше о Kyiv Convention & Visitors Bureau: kyivcvb.com

Фотогалерея