анти аноним аск
"Ігри алегорія" - Ігор Губський, Ольга Ковтун та Андрій Коваленко - Алфавито
Додатково

Facebook

Tripadvisor

Twitter

Коди GDS

EN | UA | RU

"Ігри алегорія" - Ігор Губський, Ольга Ковтун та Андрій Коваленко

Ігор Губський - художник з упевненою рукою і гострим поглядом, що володіє даром одушевити картину кількома динамічними мазками, завдяки яким робота наповнюється диханням, трепетом життя. Він геніально вміє втілювати натурні враження в образи - гострі, виразні, характерні, впізнавані. Роботи глибокі і багатозначні, виконані в реалістично-метафоричної манері з розкішною соковитою живописом, збагаченої тонкими нюансами. Вони парадоксально поєднують у собі віртуозність старих майстрів і традиційний живопис олією на полотні з сучасною філософськи-відстороненої постановкою проблеми і дуже лаконічним і упередженим висловлюванням самого автора.
Взявши за основу візуальну мову українського бароко, Ольга Ковтун та Андрій Коваленко створили власне мистецтво алегорії. Алегорію тут варто сприймати не як складне символічне уявлення однієї конкретної теми, а, як множинність інтерпретацій цієї теми. Такий образ сприймається в різних вимірах - як національний епос, релігійна традиція чи історична цитата, або ж, як інтимна приватна розповідь. Для художників барокова алегорія - це твердження множинності інтерпретацій акредитуючої об'єкта.

Світогляд бароко - це сумнів, це нерозкрита таємниця, це очікування несподіваного. Тому для нас бароко це більше, ніж просто художній стиль чи епоха в історії європейської культури. Скоріше це стан сприйняття, точка спостереження та оцінки подій, осіб, знаків.

Фотогалерея

{#Игорь Губский - Арлекин с далматинцем#}
{#Игорь Губский - Розы#}
{#Игорь Губский - Арлекин#}
{#Игорь Губский - Ирисы#}
{#Игорь Губский - Ночь#}
{#Игорь Губский - Сирень#}
{#Ковтун Ольга - Девочка с брошкой#}
{#Ковтун Ольга - Девочка с яблоком#}
{#Ковтун Ольга - Лёгкость#}
{#Ковтун Ольга - Бабушка зима#}
{#Ковтун Ольга - Невеста#}
{#Ковтун Ольга - Охранник души моей#}
{#Ковтун Ольга - Лошадка#}
{#Ковтун Ольга - Озеро мамая#}
{#Коваленко Андрей - Евангелист Марк#}
{#Коваленко Андрей - Охотник#}
{#Коваленко Андрей - Евангелист Матфей#}
{#Коваленко Андрей - День и ночь#}
{#Коваленко Андрей - Равновесие#}
{#Коваленко Андрей - Звезда#}