анти аноним аск
Відомий дослідник Бен Сандерс в готелі ALFAVITO - Алфавито
Додатково

Facebook

Tripadvisor

Twitter

Коди GDS

EN | UA | RU

Відомий дослідник Бен Сандерс в готелі ALFAVITO

Готель «ALFAVITO» спільно з Благодійним Фондом Єлизавети Юрушевої «Обираємо майбутнє разом» і організатором Forum One Ukraine - компанією Olerom Consulting - підготували захоплюючу і незабутню зустріч для вихованців Бердичівського та Городнянського інтернатів з відомим невтомним дослідником, підкорювачем Північного і Південного полюсів - Беном Сандерсом.
Бен Сандерс - перша у світі людина, що пройшла від Антарктичного узбережжя до Південного полюса і назад. Крім того, він встановив світовий рекорд, зумівши самостійно, на лижах досягти Північного Полюса у віці 26 років. Експедиції Бена Сандерса тривали до 180 днів при дуже низьких температурах від -30 ° С до -50 ° С. Довівши на власному прикладі, що немає межі людським можливостям, Бен Сандерс також поділився своїм досвідом з дітьми-сиротами, яким доводиться нелегко без підтримки рідних.
Спілкування з Беном Сандерсом дуже вразило і надихнуло дітей. Бен Сандерс - яскравий приклад того, як здійснюються найсміливіші мрії і досягаються найскладніші цілі. Діти задавали безліч питань про те, як долалися різні труднощі в експедиції, чим дослідник харчувався і як спав. На завершення зустрічі, Бен Сандерс побажав вихованцям інтернатів великих успіхів на своєму шляху і зазначив, що в японській мові значення понять «випробування» і «можливості» позначаються одним словом.
Готель «ALFAVITO» висловлює свою подяку організаторам, життєрадісним дітям за позитивні емоції і, особисто - Бену Сандерсу - за неймовірну мотивацію і натхнення!

Фотогалерея